köprü 10 nisan

10 NİSAN CUMARTESİ:

Tüm konuşmalarda simultane tercüme olacaktır.

 10.00-11.30@Aynalı Geçit

Fonlar ve Marketlerle Tanışın

Film fonu ve ortak yapım marketi temsilcileri, temsil ettikleri platformların yanı sıra ortak yapım ve finansman aşamalarına kısaca değinecekler.

Konuşmacılar: Georges Goldenstern (Genel Müdür General Director – Cinefondation), Mimi Gjorgoska Ilievska (Yönetici Director – Macedonian Film Agency), Sergio Garcia de Leaniz (Proje Yöneticisi Project Manager – Eurimages), Michael Seeber (Temsilci Representative – Sources 2), Tobias Pausinger (Endüstri Danışmanı Industry Advisor and Consultant – CineMart), Armin Hadzic (Koordinatör Coordinator – Cinelink), Gülin Üstün (EAVE Türkiye Temsilcisi EAVE Turkey Representative), Rebekka Garrido (Yönetici Director – Connecting Cottbus), Teresa Hoefert de Turegano (Fon Danışmanı Funding Consultant- Medienboard Berlin Brandenburg GMBH)

Moderatör : Emine Yıldırım (Yapımcı / Giyotin Film)

ingsonthebridge/meet-and-greet-sessions

köprü 10 nisan2

11.30- 13.00@Aynalı Geçit

Eğitim Programları ve Festivallerle Tanışın

Uluslararası film festivalleri ve eğitim programlarının temsilcileri, festivallerin ve programların yapısı ve başvuru koşulları hakkında bilgi verecek.

Konuşmacılar Speakers: Hugo Rosak (Film Endüstrisi Yöneticisi Head of Film Industry Office – Karlovy Vary IFF), Tina Lokk (Festival DirektörüFestival Director – Black Nights Film Festival) , Jacobine van der Vloed (Yönetici Director – Ace Producers), Ruxandra Cernat (ARTVIVA BaşkanıARTVIVA President – Film TEEP), Louise H. Johansen (Uluslararası İlişkiler International Relations – Midpoint), Michael Stütz (Panorama Program Koordinatörü Panorama Program Coordinator – Berlinale)

Moderatör : Esra Saydam (Yapımcı / Karlakum Film)

ingsonthebridge/meet-and-greet-sessions-a6b12b1e-a993-4a65-848b-59b261f9664e

köprü 10 nisan3

14:30- 15:30@Aynalı Geçit

Televizyon Ortak Yapımları

Film yapımında belli başlı finansman yöntemlerinden birisi televizyon kanalları ile ortaklıktır. Albüm filminin ortak yapımcıları ilk adımları Köprüde Buluşmalar sırasında atılan iş birliği sürecini ve deneyimlerini sinemacılarla paylaşıp soruları cevaplayacaklar.

Konuşmacılar: Remi Burah (ARTE), Cedomir Kolar (yapımcı / A.S.A.P)

Moderatör: Annamaria Aslanoğlu (yapımcı / İstos Film)

köprü 10 nisan4

15:45-16:45@Aynalı Geçit

İzleyici ile İlk Buluşma: Fragman

Filminizin ihtiyacı olan en iyi fragman nasıl yapılır? Filmin maksimum seyirciye ulaşmasının en önemli etkenlerinden biri, en son ve genellikle acele ile yapılıyor.  Bu sohbette, filminiz için en iyi fragmanı yapmaya başlamanın gerekli adımlarını konuşacağız.

Konuşmacılar: Benjamin Mirguet (Yönetmen, Kurgucu / Momerade), İmre Tezel (Kurucu / Paz Film Ajansı), Nihan Katipoğlu (Dijital Medya Uzmanı / MedyaGaGa)

meetingsonthebridge/izleyiciyle-ilk-bulusma-fragman

köprü 10 nisan5

17.30-18.30   MAD Solutions ve Arap Sinema Merkezi: Arap Film Endüstrisinin Geleceği

Arap film endüstrisinin iki ana direği olan MAD Solutions ve Arap Film Merkezi’ni kurucu Alaa Karkouti’den dinleyin. Karkouti bu organizasyonların dağıtım, pazarlama, ortak yapım ve Arap film endüstrisini tanıtmadaki başarılarını masaya yatıracak.

Konuşmacılar: Alaa Karkouti (Eş Kurucu / Mad Solutions)

meetingsonthebridge/mad-solutions-ve-arap-sinema-merkezi-arap-film-endustrisinin-gelecegi

 * Katılım için Kweeweek’ten rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Doluluk durumunda yedek liste için lütfen onthebridge@iksv.orgadresine e-mail atınız.

MEKÂN LOCATION

Aynalı Geçit Meşrutiyet Cad. Avrupa Pasajı Kat 2 Beyoğlu

Reklam