Kadıköy’ün renkli mekanı [mecra], ‘Summer Night Sessions’ programı kapsamında 20 Temmuz‘da Bir Baba Indie’den Cihad Satıroğlu ve Prenslerin Öcü’nden İlkay Sarpay ile eğlenecek.
 
Güneş batmadan kapılarını açacak olan terasta gerçekleşecek olan ‘Yaz Geceleri’, tatile gidemeyenlere, evde oturmaktan sıkılanlara ferah ve müzik dolu bir halde temmuz ve ağustos boyunca alternatif oluşturacak. 
 
20.00: İlkay Sarpay
23.00: Cihad Satıroğlu
 
CİHAD SATIROĞLU
 
Cihad Satıroğlu, 2009 yılında müzikseverlerle buluşan ve genellikle bağımsız müzik üzerine içerikler üreten Bir Baba Indie’nin kurucularından. 2014 yılında Açık Radyo’da hazırlayıp sunduğu Bir Baba Indie radyo programını, 2017 yılında Radyo Kanyon’da yerli sahneden müzisyen ve oluşumları ağırlayarak sürdürdü. Başarılı isim, Bir Baba Indie DJ Set adı altında 2004 yılından bugüne elektronik, funk ve indie müzikleriyle dinleyicileriyle buluşuyor. 
 
İLKAY SARPAY
 
Kafasına takılan, diline dolanan ve rüyalarına giren şarkıları dinleyicileri ile paylaşan İlkay Sarpay, 2010 yılında sahneye adım atan Prenslerin Öcü ile tanınıyor. Sarpay, düzenli olarak İstanbul gecelerinde boy gösteriyor ve grubuyla olduğu kadar kendisi de dinleyicilerini eğlendirmeyi başarıyor.

Adres : Dumlupınar sk. no:5 Kadıköy/İstanbul

Reklam