Kadıköy’ün eğlence ve etkinlik mekanı [mecra], yaz partileri serisi ‘Summer Night Sessions’ kapsamında, 27 Temmuz’da KulakKurdu Ohrwurm’u, 28 Temmuz’da da Y.UNAN ve Günce Acı’yı ağırlayacak.

Güneş batmadan kapılarını açacak olan terasta gerçekleşecek olan ‘Yaz Geceleri’, tatile gidemeyenlere, evde oturmaktan sıkılanlara ferah ve müzik dolu bir halde temmuz ve ağustos boyunca alternatif oluşturuyor. 

27 Temmuz Cuma

20.00: KulakKurdu Ohrwurm

28 Temmuz Cumartesi

20.00: GÜNCE ACI

23.00 Y.UNAN

KULAKKURDU OHRWURM

2009 yılından bugüne birçok mekan ve festivallerde DJ’lik yapan KulakKurdu Ohrwurm; funktan, jungle blues, groove, afrobeat, rock’n roll, rockabilly, rebell punk, reggae, soul ve oldschool rape uzanan geniş müzik yelpazesi ile dinleyicilerini eğlendiriyor. Deneyimli DJ, müziğini, “Hani sabah uyanırsınız da kulağınızda nereden geldiğini bilmediğiniz bir şarkı çalmaktadır. Bütün gün kalır orada, gününüzü kurtarır aslında… İşte bizim KulakKurdu’nun işidir bu” ifadeleriyle tanımlıyor. 

Y.UNAN

1990’lı yılların ortalarından bugüne alt kültür ve elektronik müzik dünyasının içine giren Y.UNAN, genişletmeye son vermediği müzik arşivini 2004 yılında uzun setler halinde dinleyicilerine ulaştırmaya başladı ve geniş bir kitle edindi. Y.UNAN, İstanbul’un önde gelen birçok ikonik mekanında DJ’lik editörlük, müzik koordinatörlüğü gibi alanlarda işler yürüttü. Bir süre Açık Radyo’da program yapan Y.UNAN, hip hop, house, disco, indie dance, electro, acid ve dub gibi türlerdeki seçkileri harmanladığı performanslarına devam ediyor.

GÜNCE ACI

Şarkılarla 5 yaşındayken tanışan, 2013 yılından bu yana hem DJ hem prodüktör olarak müzik dünyasının içinde profesyonel olarak bulunan Günce Acı, İstanbul’un ‘en özgür yerleri’ olarak tanımladığı dans pistlerinde dinleyicileriyle buluşuyor. Elektronik, minimal, deep house ve tekno setleriyle bilinen Günce Acı, bir planla değil o sırada şekillenen setler çalmayı tercih ediyor.

Reklam