İstanbul’un eğlence ve etkinlik mekânlarından [mecra]’nın düzenlediği ‘Summer Night Sessions’ programı art arda 2 günde 6 DJ’i müzikseverlerle buluşturacak.

[mecra] teras, 17 Ağustos’taki Summer Night Sessions programında Dj Sarıyılan, John Goo ve Deepinoza’yı konuk edecek. Terasta 18 Ağustos’ta düzenlenecek gecede de Günce Acı, Roket ve Ercan Usta kabinde olacak.

Güneş batmadan kapılarını açacak olan terasta gerçekleşecek olan ‘Yaz Geceleri’, tatile gidemeyenlere, evde oturmaktan sıkılanlara ferah ve müzik dolu bir halde ağustos boyunca alternatif oluşturmaya devam ediyor. 

DJ Sarıyılan

Yazar, müzisyen, radyo programcısı, reklamcı kimlikleriyle yaşayan Kaan Sezyum, Penguen ve çeşitli edebiyat dergilerinde yazmayı sürdürürken DJ Sarıyılan adıyla müzik yapmaya da devam ediyor.

 

John Goo

‘Açık kalp ameliyatında dans ettirecek parçalar’ çalma listesinden SONRA Soundcloud’dan atılan ve John Goo adıyla bilinen Can Başyiğit; indie dance, psychedelic rock, funk ve disko tarzı setleriyle dinleyicileriyle buluşuyor.

 

Deepinoza

İstanbul’un en eğlenceli mekanlarında çalan Deepinoza, müzik ziyafeti vermeye devam ediyor. Deepinoza, ‘anesteziden uyanırken dinlenecek şarkılar’ vadediyor.

Günce Acı

Şarkılarla 5 yaşındayken tanışan, 2013 yılından bu yana hem DJ hem prodüktör olarak olarak müzik dünyasının içinde profesyonel olarak bulunan Günce Acı, İstanbul’un ‘en özgür yerleri’ olarak tanımladığı dans pistlerinde dinleyicileriyle buluşuyor. Elektronik, minimal, deep house ve tekno setleriyle bilinen Günce Acı, bir planla değil o sırada şekillenen setler çalmayı tercih ediyor.

 

Roket

Elektronik müzik sahnesinin en önemli gece klüpleri arasında gösterilen Dirty, Dogzstar, Machine gibi mekanlarda performans sergilemiş, Don’t Click adıyla bilinen Roket, live projesi ile de Suma Beach, Mama, Floor ve Citizen gibi çeşitli mekanlarda sahneyi, Adriano Canzian, Alexander Robotnick ve Dataline gibi isimlerle paylaştı. DJ setlerinde disco, electronik ve indie dance ağırlıklı bir seçki sunuyor.

 

Ercan Usta

Kadıköylü olmasının da etkisiyle, [mecra]’da kabine geçtiği ilk günden beri caz, disko ve house seçkileriyle dinleyicilerini dans pistine sürükleyen, yine bu şekilde geceyi başlatması heyecanla beklenen ve terasın sevilen isimlerinden Ercan Usta, aynı zamanda İTÜ MİAM’da devam ettirdiği ses mühendisliği ve ses sanatları çalışmalarıyla da tanınıyor.

Reklam