BKM Mutfak, sinemaya, televizyona ve sahnelere yeni yetenekler kazandırmak için Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ve Akasya Kültür Merkezi (AKM) ile birlikteOyunculuk Atölyeleri‘ni kurarak yeni bir oluşuma imza attı. Yılmaz Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğinde başlayacak olan ‘Oyunculuk Atölyeleri’nde Onur Atilla,Taner RumeliBülent ÇatarGülsüm Alkan‘ın da aralarında olduğu birçok tecrübeli eğitmen yeni yeteneklerin ortaya çıkarmak için kolları sıvadı.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ KOMEDİ OYUNCULUĞU EĞİTİMLERİ VERİLECEK…
BKM Mutfak, böylelikle uzun süredir yeni yeteneklere ve özellikle skeç, komedi ve stand-up alanında yaptığı yatırımlara Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ve Akasya Kültür Merkezi (AKM) işbirliğiyle kurduğu Oyunculuk Atölyeleri ile akademik kimlik kazanmış oldu. 

BKM MUTFAK SERTİFİKA VERECEK
‘Oyunculuk Atölyeleri’nde temel oyunculuk, kamera önü oyunculuğu ve komedi oyunculuğu dallarında eğitim verilecek. BKM Mutfak, bir ilke daha imza atarak komedi oyunculuğu dalında eğitim veren ilk kurum olacak. Kasımda başlayacak, Oyunculuk Atölyeleri‘ne katılan 15 yaş üstündeki kişiler, eğitimlerini 15 kişilik sınıflarda alacak. 3 ay sürecek eğitim sonrasında BKM Mutfak‘tan katılım sertifikası verilecek.

Reklam