Aybüke Poçan‘ın Indie-Pop tarzındaki yeni single’ı “Ay“, tüm dijital platformlarda!Ay, Aybüke Poçan tarafından; hayatın ne kadar kısa olabileceğinin anlaşıldığı bir anda, çocukluk zamanlarını ve geçmişini çağırmak adına yazılan bir şarkı olma özelliğini taşıyor. Fakat ilhamı gökyüzünden alınan şarkının asıl en büyük özelliği ise, Aybüke Poçan’ın kendi için yazdığı ilk şarkı olma özelliği taşıması.

Şarkı, yeni bir Ay’ın doğuşu ile Aybüke Poçan’ın yeni tarzının ve müzik şeklinin de yükselmesini temsil etmekle beraber, sanatçının indie-pop tarzında yayınlanan ilk single çalışması olarak karşımıza çıkıyor.

Söz ve müziği Aybüke Poçan’a ait olan şarkının kayıtlarında elektrik gitarda Onur Gülanber, klavyede Anıl Ulusoy, davulda Kaan Yol, bass gitarda Karcan Ural yer alırken, mix-mastering’i ise Orçun Ayata tarafından Studio Circus’ta yapıldı. “Ay”ın aranje ve prodüksiyon aşamaları üzerinde ise yine Onur Gülanber ve Anıl Ulusoy çalıştı.

Daha elektronikleşmiş yeni tarzının ve gelecek şarkılarının çizgisini yansıtan “Ay”, 1 Şubat itibariyle tüm dijital platformlar üzerinden dinleyicilerle buluşurken, label tarafında ise Aybüke Poçan tekrar Piva Music ile çalıştı.

Tüm platformlarda dinlemek için: https://rebrand.ly/aybukepocan

Fotoğraflar: Müge Akçağlar

Sosyal Medya’da Aybüke Poçan:
https://instagram.com/aybukepocan
https://twitter.com/aybukepocan
https://facebook.com/aybukepocan

Reklam