Bu yıl üçüncü kez 19-20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali, baharın getirdiği enerjiyle, Salon İKSV ev sahipliğinde Bozcaada hissini 4 Nisan Perşembe akşamı İstanbul’a taşıyor.

Bugüne kadar cazın ustalarının konuk olduğu, genç yetenekler için keşif sahnesi olan, farklı disiplinlerden müzisyenlerin aynı sahnede bir araya geldiği Bozcaada Caz Festivali’nin 2019 programı bu gecede açıklanıyor. Bozcaada Caz Festivali ekibi, Salon’daki bu özel gecede, bu yaz festivalde seyircileri nelerin beklediğinin ipuçlarını veriyor.

Gecenin, festivalde daha önce yer almış müzisyenleri de içeren programında Emir Ersoy Project (Duygu Tarhan, Caner Üstündağ, Aleiksi Riveracontreras, William Cardoso) ve Kerem Akdağ DJ Set yer alıyor.

4 Nisan Perşembe akşamı, Salon’da gerçekleştirilecek etkinliğin biletleri ayakta 60 TL ve öğrenci 45 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

Bu yıl veya önceki yıllarda Biletix internet sitesi üzerinden Bozcaada Caz Festivali’ne bilet satın almış seyirciler, bu özel İstanbul Buluşması’na yine Biletix internet sitesi üzerinden alacakları biletlerde, kendilerine e-posta ile gönderilecek şifreyi kullanarak %15 indirimden yararlanabilecek.

http://www.saloniksv.com/tr/bozcaada-caz-festivali-istanbul-bulusmasi?tarih=20:30/04/04/2019

Reklam